
Beste koffie-praters,
Via dit fijne forum wil ik jullie graag alvast enthousiasmeren voor het project waar we (een 3-koppig koffie-minnend team) nu al een tijdje aan werken.
De opmars van koffiebars in Nederland is in volle gang. Als paddestoelen schieten zowel franchise als onafhankelijke koffiebars uit de grond. Daarnaast bestaat er uiteraard ook nog de gevestigde horeca; de talloze cafés, lunchrooms en lounges. Iedereen probeert zijn klanten de beste koffie voor te schotelen, maar wordt die moeite wel beloond? Waardeert de consument de koffie wel, of zit zij absoluut niet meer te wachten op de, inmiddels bijna standaard, kop Illy of Lavazza?
In tegenstelling tot veel andere producten in de horeca is bij koffie de expertise van groot belang. Of je koffie smaakt is afhankelijk van tal van factoren. En juist die factoren verschillen overal.
Zou het daarom niet geweldig zijn, als je simpelweg op een kaartje kunt zien waar je goede koffie kunt drinken? En dan ook nog eens de reacties van verschillende proevers kunt raadplegen? Nooit meer per ongeluk een laffe bak koffie voorgeschoteld krijgen...
Dàt is nou precies wat we proberen te bereiken met De Beste Koffie van Nederland.
Zoals gesteld zijn we nog in de ontwikkel-fase, maar op korte termijn willen we online komen. Om dit direct (koffie-)vlekkeloos te laten verlopen, zijn we alvast opzoek naar enthousiastelingen die eventueel willen participeren in beta-testen van DeBesteKoffieVan.nl, en dus als early-adopters koffie-proevers gaan worden! Ik ben erg te spreken over de kwaliteit en het niveau hier op koffiepraat, dus wil jullie dan ook graag als eerste bij onze club hebben.
Lijkt je dit wat, of wil je gewoon op de hoogte gehouden worden van onze ontwikkelingen nodigen we je uit om je alvast in te schrijven op http://www.debestekoffievan.nl! Voor de 2.0-ers zijn we ook te volgen op twitter
P.S. Op dit moment zijn er geen commerciele doelen of middelen verbonden aan DeBesteKoffieVan.nl. Dit wordt een site (zoals koffiepraat gelukkig ook is) een website voor én door koffie-fanaten, we zullen je gegevens dus nooit aan Senseo of welk koffie merk dan ook doorgeven!
