Sinds kort ben ik de gelukkige eigenaar van een derdehands Ascaso Dream EP5 uit 2006. Ik heb hem gekregen van een vriend die geëmigreerd is.
Ik heb hem een paar keer gebruikt, naar volle tevredenheid, maar hij lekte wel.
Nieuwe boilerpakking erin en dat probleem lijkt nu opgelost, maar nu zit ik met de bedrading.
Overal op het internet kan ik de technische tekeningen vinden, maar niet hoe je de connectors moet aansluiten. En ik weet natuurlijk niet meer hoe ze aangesloten waren, voordat ik de hele zetgroep en boiler uit elkaar haalde.
Waar ik ook naar Google (Engels en Spaans) ik kan hoogstens op fora wat foto's vinden van de binnenkant en heb ik dus op die manier alles aangesloten. Ook op de site van Euroquick zijn er van alle machines handleidingen, youtube filmpjes etc, behalve natuurlijk van deze Ascaso Dream

Het lijkt te werken, maar ik ben bang dat er alsnog kortsluiting komt.
Waarom ik wat onzeker ben:
1. Bij het inschakelen zijn beide lampjes aan. Van de aan/uit-schakelaar én van de coffeemaker.
2. Als 90 graden is bereikt, gaat het lampje van de coffeemaker uit. Het lijkt me dat dit juist andersom moet?
3. Als ik vervolgens na een paar minuten op 90 graden, water ga pompen/koffie ga maken, dan werkt alles wel goed, maar de zetgroep lijkt mij veel te warm te worden. Bijna gevaarlijk ivm brandwonden. Of hoort dit gewoon zo?
Zie bijgevoegde foto's.
1. Hebben jullie enig idee waar ik een aansluitschema kan vinden?
2. En/of, hebben jullie op basis van de foto's op/aanmerkingen.
En natuurlijk andere opmerkingen/waarschuwingen/uitlach-sneren zijn welkom
