afstelling maalschijven saeco Royal Digital

1
Na wat strubbelingen om van twee machines één te maken, eindelijk zover gekomen dat het geheel weer werkt. (een Royal Digital en een Magic Deluxe)
De Royal werkt weer, echter...
De koffie die eruit komt is een soort van slootwater. Het lijkt alsof hij of niet goed geperst wordt of dat de maling niet goed is.
Als ik kies voor de voorgemalen koffie is de koffie ok en komt er een mooi blok in opvangbakje. Echter bij verse bonen is het of natte prut (te fijn) of losse derrie (te grof).

Om het één en ander uit te sluiten vroeg ik me af of mensen hiermee enige vorm van ervaring mee hebben.. ;)
ehh..

Re: afstelling maalschijven saeco Royal Digital

2
Ik ben niet zo thuis op superautomaten-gebied, maar ik meen wel te weten dat de malers uit die apparaten niet altijd zo lang meegaan. Hoe oud is jouw machine, wellicht is het maalwerk gewoon versleten?
La Scala Butterfly (+ Erics E61 thermometer), Mazzer Major, Gaggia Factory 106 met Tije's koelring, vier tampers (Vlak, American curve, Eurocurve), Gene Café, Aeropress, Kyocera CM-45, ROK-Grinder