cremalaver schreef: zo 11 jan 2026, 11:13
Ik heb meer dan een jaar geleden Covid gehad.Echt behoorlijk ziek geweest.
Toen ik weer opgeknapt was smaakte mij de koffie niet meer.
Ik had de hoop dat dit zou verbeteren maar nog steeds drink ik het eerlijk gezegd met tegenzin.Iig kan ik niet meer uitkijken naar een lekkere Cortado.
Is dit voor mensen hier herkenbaar?
Denk er over na om alles te verkopen.
Wel fijn dat je in ieder geval opgeknapt bent, het is helaas herkenbaar. Ik ondervind dagelijks inmiddels al jaren de problemen van post-covid. Ik ben zelfs gedeeltelijk in de WIA beland, het is verschrikkelijk. Dat doet hier verder niet toe, maar wat ik wilde zeggen is dat mijn smaak ook een beetje aan het veranderen is. Ik vind espresso soms nog steeds lekker, maar ik maak nu vaker americano's. Ik ga zelfs zo ver dat ik soms melk toevoeg aan mijn espresso, in de vorm van een cappuccino bijvoorbeeld. Nou, dat is nog nooit voorgekomen in mijn leven!
Ik zou niets verkopen, en gewoon een tijdje andere varianten maken. Zo heb ik periodes dat ik bijna uitsluitend de Bialetti's gebruik, en dan weer Aeropress, dan french press, soms alles. De machines staan dan een paar weken uit. Maakt allemaal niet uit wat mij betreft.
Je gezondheid is het belangrijkst.