The Fermentation Project van James Hoffmann – proef mee op 3 oktober

1
PROEF MEE MET JAMES HOFFMANN!

Ben je benieuwd hoeveel invloed fermentatie heeft op de smaak van koffie? Dan is dit jouw kans om het zelf te ontdekken.

James Hoffmann nodigt koffieliefhebbers van over de hele wereld uit voor The Fermentation Project: een bijzondere live tasting op zaterdag 3 oktober waarin je vier koffies proeft die dezelfde oorsprong en dezelfde variëteit hebben, met één belangrijk verschil: de fermentatiemethode.

Tijdens de live sessie op YouTube proef je de koffies stap voor stap mee met James Hoffmann en ontdek je hoe fermentatie de aroma's, zoetheid, body en complexiteit van koffie beïnvloedt. Een unieke ervaring waarin je niet alleen proeft, maar ook leert!

Wij zijn trots dat wij de officiële tasting set voor dit project mogen leveren. De set is voor €40 te bestellen, zodat je vanuit huis kunt deelnemen aan deze wereldwijde proeverij en zelf kunt ervaren wat fermentatie met koffie doet.

Je besteld hem hier: https://www.espressowinkel.nl/koffie/th ... -hoffmann/

Ben je nieuwsgierig geworden? Neem dan vooral een kijkje op www.thefermentationproject.com. Daar lees je alles over het project, de achterliggende gedachte en hoe je kunt deelnemen aan de live tasting.

Klaar om zelf het verschil te proeven? Dan zorgen wij ervoor dat de vier koffies op tijd bij je thuis zijn.
Eigenaar van Espressowinkel.nl
Sleutelaar, koffie-gek, pizza-bakker, muziek liefhebber, motorrijder
Bijlagen

Re: The Fermentation Project van James Hoffmann – proef mee op 3 oktober

3
manduca schreef: ma 07 sep 2026, 13:12 Op jullie website staat €59,95 ...
Hi Manduca,

Klopt! De set van €59,95 is de cupping set, inclusief 4 cupping bowls en 2 cupping lepels. De reguliere Fermentation Project set met alleen de 4 × 100 gram koffiebonen is bij ons €40,-.
Eigenaar van Espressowinkel.nl
Sleutelaar, koffie-gek, pizza-bakker, muziek liefhebber, motorrijder

Re: The Fermentation Project van James Hoffmann – proef mee op 3 oktober

5
Als je de pre-order pas op de 15de open accepteert ga je een hoop klanten missen. Alle andere NL branders die meedoen kan je al weken bestellen en ik verwacht dat een groot deel van de geïnteresseerden hier dat al gedaan heeft. Er is al een tijdje een ander topic waar de links naar andere branders die hieraan meedoen in zijn gedeeld.
Strietman CT2, LWW EG-1 (CORE en ULTRA), Lagom 01 (102HU en OM), Pietro M-Modal, 1ZPresso J-Ultra, LWW The BIRD, Orea V4/Z1, Hario V60/NEO, OXO Rapid Brewer, Acaia Lunar en Pearl S, Sworks Billet basket 15gr en 18gr en nog veel meer