Re: Rocket E61 service & upgrade

5
bobbee schreef:Mooi werk, vraagje...

Die uitvoer van de vacuumvalve komt nu uit boven de lekbak, hoe ziet dat eruit aan de andere kant? Komt dat mooi uit? En is dat fabriek af al helemaal geschikt voor deze toepassing?
http://1.bp.blogspot.com/-NatdhnGYL5o/U ... G_3003.jpg

Ik heb zelf het slangetje naar het waterreservoir toe.
De Rocket heeft standaard dat knopje er al zitten, midden op het front, net iets boven de lekbak, staat ook op de laatste foto denk ik.

http://2.bp.blogspot.com/-07Lw1HqMaro/U ... G_1004.jpg
Laatst gewijzigd door fransg op vr 06 dec 2013, 18:02, 1 keer totaal gewijzigd.
LONDINIUM R24 & VECTIS - etzMAX - Niche - Honne Hedone - COMPAK R120->GRRR - PUQpress - FZ94 - Tonino

Re: Rocket E61 service & upgrade

6
cremalover schreef:Zag er allemaal nog schoon uit. Toen ik enkele jaren geleden mij E61 uit mekasr trok kwsm ik koraal tegen.
Moet nog een foto van staan ergens.
Kun jij met je Rocket op vast water de middelste stand gebruiken voor pre infusie?
Ja, zag er best goed uit, wellicht doet die Britta filter het goed, en dat osmose-zakje in de waterbak.

Ik heb de Rocket niet op vast water, zou misschien wel kunnen.
LONDINIUM R24 & VECTIS - etzMAX - Niche - Honne Hedone - COMPAK R120->GRRR - PUQpress - FZ94 - Tonino

Re: Rocket E61 service & upgrade

8
cremalover schreef:Kun jij met je Rocket op vast water de middelste stand gebruiken voor pre infusie?
Zo te zien zelfde systeem als VBM, moet kunnen. Het knopje waar de ronde achterkant van de hendel tegenaan drukt als je hem omhoog beweegt zit meestal precies zo afgesteld dat de pomp tegelijk aan gaat met het openstellen van de watertoevoer. Als je dat knopje wat verder naar binnen draait (moet kunnen van binnenuit) dan gaat de pomp dus pas later aan. Dan heb je bij een halve stand open watertoevoer, en bij hendel verder omhoog gaat de pomp dan pas aan. Op het plaatje zie je de drukknop waar de hendel tegen duwt.

http://4.bp.blogspot.com/--UnzC8fu5_Q/U ... G_0965.jpg
VBM Domobar Super, Mazzer Pharos, Mahlkonig Guatemala, een boel filterspullen, en een Quest M3 die al lang ligt te wachten :)