Pagina 1 van 2

Espressodokter alias Piet

Geplaatst: za 24 aug 2019, 15:12
door bobbee
Onlangs het verdrietige bericht ontvangen dat Piet, beter bekend als espressodokter, die ook op ons forum actief was en hielp met technische vragen is overleden.

Meer hierover is te vinden op zijn homepage.

https://www.espressodokter.nl/

Afbeelding



Re: Espressodokter alias Piet

Geplaatst: za 24 aug 2019, 15:23
door Nelus
Wat verdrietig. Piet gaat gemist worden, echt een vakmannetje was het.
Heb bij hem mijn eerste “echte” machine gekocht en zo is het balletje gaan rollen.

Gecondoleerd

Re: Espressodokter alias Piet

Geplaatst: za 24 aug 2019, 15:58
door Marcje
Ik kende hem niet, maar bij condoleances aan zijn familie en vrienden...

Re: Espressodokter alias Piet

Geplaatst: za 24 aug 2019, 16:03
door fransg
Zo'n vrolijke en vriendelijke ondernemer. Ik kwam weleens bij hem toen hij in het piepkleine zaakje achter het Paleis op de Dam espressomachines verkocht en koffie zette. Ondanks verbouwingen en verschillende veranderingen in marketing lukte het daar toch niet zoals hij wilde en richtte hij zich weer meer op reparaties in de werkplaats. Hij genoot wel met volle teugen van de drukte op die plek waar talloos mooi volk voorbij kwam en binnenstapte. Een grote charmeur die menige knappe vrouw aan het blozen bracht. Ik bewonderde zijn vakkennis, ondernemers-moed en flair in de omgang met iedereen.


Re: Espressodokter alias Piet

Geplaatst: za 24 aug 2019, 17:31
door bvds
Wat een verdrietig bericht.

Ik kende Piet ook van het KCC in A'dam. Hartstikke leuke plek. En de plek waar ik altijd even een kopje koffie ging drinken als ik in A'dam was. En mijn eerste echt serieuze machine (na een QM 820 en Silvia) heb ik bij hem gekocht: een nieuwe Magister Stella.

Piet was voor zover ik dat kan beoordelen een hardwerkende en goudeerlijke vakman die altijd in was voor een praatje.

Re: Espressodokter alias Piet

Geplaatst: za 24 aug 2019, 22:20
door Pti
RIP Piet, helaas veel te vroeg.

Re: Espressodokter alias Piet

Geplaatst: zo 25 aug 2019, 10:18
door bartpl1
Ik heb Piet pas een jaar geleden leren kennen.
Kwam regelmatig bij hem op de werkplaats voor verse boontjes van het hoofdkwartier.
Hij was altijd aardig en had duidelijk veel kijk op de apparatuur en het zetproces. No nonsense instelling.
Zijn ruimte stond meestal bomvol met voorraad apparatuur in onderhoud.
Gelukkig heeft mijn machine ook nog een keer onderhoud van hem mogen hebben.
Ik schrok behoorlijk toen ik begin deze maand bij zijn werkplaats er achter kwam dat hij plots was overleden.
Hij zal door velen worden gemist. Ook mijn condoleances.

Re: Espressodokter alias Piet

Geplaatst: zo 25 aug 2019, 10:43
door cremalover
Eerste vraag die altijd bij me opkomt bij plotseling overlijden.
Wat is er gebeurd?

Re: Espressodokter alias Piet

Geplaatst: zo 25 aug 2019, 10:50
door Pti
Piet was hartpatiënt, hij was vlak voor z'n overlijden nog geopereerd...

Re: Espressodokter alias Piet

Geplaatst: ma 26 aug 2019, 15:51
door cremalover
Pti schreef: zo 25 aug 2019, 10:50 Piet was hartpatiënt, hij was vlak voor z'n overlijden nog geopereerd...
Triest.
Hoe zeggen ze dat in het engels?
Puts everything into perspective.