Pagina 1 van 3

Hopper vs single dose

Geplaatst: za 31 jul 2021, 19:46
door Starred
Wij drinken hier zo’n 10-12 nespresso per dag. Ik wil graag overstappen op een semiautomaat. Waarschijnlijk een Rocket Chronometre R. Ik dacht er aan een Fausto grinder, en liever nog de nieuwe Super Fausto (75mm burrs) er bij te nemen, ook visueel een mooie match.
Nu lees ik steeds meer over single dose gronders, en zie de stijgende populariteit hiervan. Is dat nou voor mijn situatie ook geschikt of is een grinder met hopper beter in dit geval? Ik zie bijv mijn vrouw niet zo snel precies 18gr afwegen :D

Re: Hopper vs single dose

Geplaatst: za 31 jul 2021, 19:49
door De B. Cormorant
Als je niet de hele tijd wil switchen van bonen tijdens de dag denk ik dat je goed zit met een hopper.

Maar de molen ken ik wel niet en weet dus niet hoe goed die is

Re: Hopper vs single dose

Geplaatst: za 31 jul 2021, 20:46
door gilleko B.
Die Fausto molens worden door Eureka gemaakt, alleen een ander jasje.




Re: Hopper vs single dose

Geplaatst: za 31 jul 2021, 20:51
door Starred

Re: Hopper vs single dose

Geplaatst: za 31 jul 2021, 21:52
door Pti
Tsja op de vraag "single dose of hopper?" is eigenlijk net goed antwoord te geven als op de vraag "strakke onderbroek of boxershort?" Kwestie van voorkeur.

Re: Hopper vs single dose

Geplaatst: za 31 jul 2021, 21:57
door fransg
Pti schreef: za 31 jul 2021, 21:52 Tsja op de vraag "single dose of hopper?" is eigenlijk net goed antwoord te geven als op de vraag "strakke onderbroek of boxershort?" Kwestie van voorkeur.
geniaal

Re: Hopper vs single dose

Geplaatst: za 31 jul 2021, 23:01
door gilleko B.
Denk wel dat "we" elkaar wel een beetje gek aan het maken zijn met dat singledosing gedoe. Met een GOD grinder kom je al ver als je er een beetje handig mee om gaat. Ik zelf heb al een boxershort en wil er nog pockie boxershort met zakken bij




Re: Hopper vs single dose

Geplaatst: za 31 jul 2021, 23:54
door Joste

Re: Hopper vs single dose

Geplaatst: zo 01 aug 2021, 13:08
door GuidovW
Als je ook in de nieuwe situatie van plan bent 10-12 espresso’s per dag te drinken, zou ik lekker voor de hopper gaan.
Mits de grinder redelijk nauwkeurig z’n grammetjes kan leveren, geeft dat veel ease of life.
Speciaal voor je vrouw. :D

Re: Hopper vs single dose

Geplaatst: zo 01 aug 2021, 21:54
door Starred
Inderdaad 6 espresso voor mij en 4 voor mijn vrouw.
En ik denk dat het ook verstandig is de Nespresso er naast te houden voor de 2 espresso van mijn puberzoon :mrgreen: