Pagina 1 van 1

Hallo, ik ben Tijs

Geplaatst: di 08 feb 2022, 10:15
door Koffietijs
Goedemorgen allemaal,
Ik ben Tijs. Ik kijk al enige tijd rond op dit forum en ben ook al een tijdje aangemeld, maar dacht laat ik eens tevoorschijn komen.
Ik werk jarenlang in de horeca als kok en heb sinds een jaar of 6 een restaurant. Ik ben altijd verwent geweest op mijn werkplekken met goede koffie en goede machines als la marzocco en Kees vd westen. Ik ben een tijd in het bezit geweest van een saeco via Venezia maar ben die toch steeds minder gaan gebruiken doordat ik verwend raakte op werk. Toen er gezinsuitbreiding en een quooker in huis kwam heb ik een paar jaar filterbranding van friedhats en white label gemalen met mijn macap in een glas en daar heet water op gegoten. Op aanraden van fuku toen overgestapt op een clever dripper.
Een jaar geleden toch maar een fatsoenlijker espresso apparaat gekocht omdat ik vond dat ik dat na al die zakelijke misère van Corona wel verdiend had. Ik ben toen uitgekomen op een lelit Bianca en mignon xl. Nu wordt er thuis weer espresso gedronken en latte door mijn vrouw. Op zondag pak ik meestal de clever dripper en heb sinds vorige week een jx hand molen en heb toen maar de macap op marktplaats gegooid. Ik woon tussen de koffiebar van friedhats en white label en krijg op de zaak Stooker geleverd dus die 3 drink ik meestal om niks te hoeven laten verzenden. Soms zondig ik en bestel ik iets bij square mile in Londen.
Zo dat was een heel verhaal. Ik had eigenlijk ook een vraag voor jullie maar dat komt nu wel een ander keer.
Groetjes!

Re: Hallo, ik ben Tijs

Geplaatst: di 08 feb 2022, 10:26
door fransg
Welkom! Al een mooie koffie-trip achter de rug met goeie spullen ;-)

Re: Hallo, ik ben Tijs

Geplaatst: di 08 feb 2022, 11:42
door Dirk Jan
Welkom en ja, ook een mooi verhaal om te lezen.
En tot die andere keer ;)

Re: Hallo, ik ben Tijs

Geplaatst: do 10 feb 2022, 14:15
door Koffietijs
Nog een kleine toevoeging op mijn introductie.
Ik gebruik voor distributie sinds enige tijd een mini bloemzeef. Erg blij met de resultaten

Re: Hallo, ik ben Tijs

Geplaatst: do 10 feb 2022, 15:08
door QuantumCat76
Welkom!