Pagina 1 van 1
Jura stopt met productie Jura Impressa J5
Geplaatst: wo 02 jun 2010, 22:31
door Martijn
Jura stopt met de productie van een van de meest succesvolle Jura’s in het assortiment: De Jura Impressa J5.
De Jura Impressa J5 is een van de stilste volautomaten in het segment voor thuisgebruik. Het is een compacte volautomaat met alles erop en eraan, maar heeft als bijzondere features o.a. infrarood bonenbewaking en een waterslector. De koffie-uitloop van de Jura Impressa J5 is in zowel hoogte als breedte verstelbaar en dat is handig wanneer je grote koppen koffie of cappuccino maakt. De melkschuim voor cappuccino maak je eenvoudig met de Profi Cappuccinatore. De J5 is o.a. winnaar van de IF product design award 2007 en de redrot disgn award 2007.
Een reden om te stoppen met het succesnummer van Jura geeft de importeur niet. Wij denken dat het met de EU richtlijn “zero-enegy” te maken heeft. De richtlijn geeft aan dat apparaten in standby stand niet meer dan 1 watt mogen verbruiken en daar voldoet de Jura Impressa J5 niet aan.
Een opvolger is er al wel: de Jura Impressa J7 heeft een zero-energy switch en een prachtig touch screen display.

Re: Jura stopt met productie Jura Impressa J5
Geplaatst: wo 02 jun 2010, 23:06
door Jura_Impressa
Nee oxxo, niet denken dat jouw item over de J5 hieraan debet is

Re: Jura stopt met productie Jura Impressa J5
Geplaatst: do 03 jun 2010, 01:07
door Bluecold
Mijn La Peppina heeft geeneens een standby. Aan of uit. Heet of niet heet. Aan het geluid hoor je of er genoeg water in zit.
Re: Jura stopt met productie Jura Impressa J5
Geplaatst: vr 04 jun 2010, 03:08
door oxxo
J serie blijft gewoon bestaan, maar voor de J5 dus geen ´basisplaats´ in het Jura elftal. Modelwijziging lijkt een marketingtechnisch verhaal, je kunt ook een model aanpassen. Goed voorbeeld is de Jura S9 en Saeco Royal die al vele jaren bestaan maar telkens worden gemoderniseerd.
Het is best mogelijk dat de J5 moet plaatsmaken voor een nog te introduceren nieuw model in dat marktsegment...
Re: Jura stopt met productie Jura Impressa J5
Geplaatst: vr 04 jun 2010, 10:09
door Jura_Impressa
De vervanger, de Jura Impressa J7 met touchscreen is fraaier om te zien, echter is het touchcreen ietwat lastiger in gebruik. Je hebt namelijk geen feedback van knoppen en er zit een vertraging in. Voor mij had de succesvolle J5 niet geelimineerd hoeven worden. Een update t.b.v. zero-energy had beter geweest.