Beste BBPC,
Er zit een stolp op de molen (de bonenvoorraad). Trek de hendel achterop de machine uit en trek de bonenstolp omhoog uit de machine. Van boven gezien zit er linksboven (bij geopende kap) een zwart vierkant met een rond gat. Dat is de ingang van de molen. In dat zwarte gedeelte zitten 3 kruiskopschroeven. Die kan je losmaken en het zwarte gedeelte is vrij om te verwijderen. Kan je dat gelijk lekker schoonmaken.
Pas dan kijk je op de bovenste maalschijfadapter. Die zit dan nog vast aan de verstelhandel van de maalgraad. 2 kruiskoppen om los te maken. Dat zwarte gedeelte dat nog extra meekomt is voor het zicht, maar moet straks netjes terug op zijn plek.
Als dat allemaal los is kan je de molen (als die nog redelijk schoon is) helemaal open draaien (tegen de klok in). Ga niet gelijk met een stofzuiger in de weer, maar verwijder eerst de koperkleurige busjes en veertjes (3 van allebei).
De maalschijven zijn versleten (bestellen
http://www.coffeefactory.nl" onclick="window.open(this.href);return false;

) en kan je vervangen door 3 platte schroeven los te draaien. Pas op, die krengen zijn klein.
Als ze zijn vervangen, veertjes en koperkleurige busjes weer terugplaatsen. Bovenste maalschijf erop draaien en helemaal aandraaien tot die middelste stang niet meer te draaien is. 3 tandjes lossen zodat de maalschijven niet meer op elkaar staan.
Nu eerste testen (kartonnen bekertje met onderkant eruit gesneden) met verse bonen, beetje pielen met maalgraad en dosering. Als het allemaal weer top is (dat kan echt, Cremalovert), dan pas dichtschroeven. Succes!