Segafredo
Geplaatst: di 28 jun 2011, 16:17
Kan iemand iets zeggen over Segafredo malers? Word er bij het koffiemerk een standaard soort maler gebruikt? Of zijn dat enkel stickers die ze op allerlei malers plakken?
Koffiepraat is het forum over koffie, bereidingswijzen, espresso, cappuccino, filterkoffie, slowcoffee, evenementen en nog veel meer.
https://www.koffiepraat.nl:443/forum/
Rossi?Spironski schreef:Dat zijn gewoon gerebadge-te malers. Laat me raden: Rossi?
Ik kocht in mei een nieuwe overjarige K3 Touch voor 185 Euro. Ik was blij dat ik hem een paar weken later voor dezelfde prijs kon verkopen.Midas schreef:staat er een op marktplaats voor 150,-
Maar dat is wel weer net een ander model.. Misschien maakt dat uit. Bedankt voor het delen van je ervaring.Wimula schreef:Ik kocht in mei een nieuwe overjarige K3 Touch voor 185 Euro. Ik was blij dat ik hem een paar weken later voor dezelfde prijs kon verkopen.Midas schreef:staat er een op marktplaats voor 150,-
Niets dan static en dikke, vette klonters. Dit is slechts mijn ervaring ermee.