Pagina 1 van 2

La Marzocco Lux D voor thuis

Geplaatst: vr 02 jan 2015, 20:45
door pichichi

Re: La Marzocco Lux D voor thuis

Geplaatst: zo 04 jan 2015, 14:25
door daand
Zou hier op het keukenblad zeker niet misstaan!

Re: La Marzocco Lux D voor thuis

Geplaatst: ma 05 jan 2015, 12:56
door Spironski
Eigenaardig, een Mazzer met 61mm schijven, zullen wel een speciaal profiel hebben? Al iets bekend over de prijs?

Re: La Marzocco Lux D voor thuis

Geplaatst: ma 05 jan 2015, 13:25
door Erik82
Zie hier http://www.mazzer.com/scheda.asp?idprod=28. Alleen heeft Mazzer standaard geen GOD-versie van de Lux. Het is een al heel lang bestaande maler die je niet zo vaak ziet. Ze proberen hem denk ik zo nieuw leven in te blazen.

Re: La Marzocco Lux D voor thuis

Geplaatst: ma 05 jan 2015, 13:41
door Spironski
Oh, wacht..., als ik 'em zo zie heb ik deze maler inderdaad al eens voorbij zien komen. Nooit aandacht aan besteedt, waarom eigenlijk?

Ik heb deze maler evenwel nog nooit ergens te koop zien aangeboden. Zou het zijn dat het prijsverschil met de SJ te klein is?

Re: La Marzocco Lux D voor thuis

Geplaatst: za 24 jan 2015, 19:43
door bvds
okay dus een mazzer mini manuale heeft 58 mm. een mini electronic heeft 63 mm. een SJ heeft 63 mm maar met beter profiel. en de lux heeft 61 mm. lekker overzichtelijk.

wat betreft de output van 18 gram in 10 sec in ieder geval een stuk sneller dan een normale of mini e. richting SJ. als specs kloppen dan.

benieuwd naar de smaak. een mini manuale en mini e vind ik onder de maat in vergelijk met de bouwkwaliteit en ook in vergelijking met bijvoorbeeld een vario of goedkopere malers als de bezzera BB005 en eureka mignon. als de smaak ook in de buurt komt van de SJ dan is het best een interessante maler. maar ja waarom zou je dan niet een mini e kopen en er SJ schijven in stoppen?

Re: La Marzocco Lux D voor thuis

Geplaatst: za 24 jan 2015, 19:56
door bobbee
Je zet het mooi op een rijtje inderdaad!

Het zou naar mijn idee interessanter worden als mazzer met zijn bouwkwaliteit een soort mini neerzet maar dan met soortgelijke conische schijven als de bb005.

Re: La Marzocco Lux D voor thuis

Geplaatst: za 24 jan 2015, 20:03
door Spironski
een mini manuale en mini e vind ik onder de maat in vergelijk met de bouwkwaliteit en ook in vergelijking met bijvoorbeeld een vario of goedkopere malers als de bezzera BB005 en eureka mignon.
Ik begrijp niet helemaal wat je hiermee bedoelt, maar laar een ding duidelijk zijn: Mazzers zijn terecht legendarisch vanwege hun bouwkwaliteit. Er is werkelijk geen betere.

Qua maalkwaliteit kan je voor hetzelfde of iets minder wèl gelijkwaardig krijgen.

Re: La Marzocco Lux D voor thuis

Geplaatst: ma 16 mar 2015, 20:54
door bgiebels
De link van het eerste bericht laat volgens mij 3x een (Amerikaanse) Quamar (Q50? M80?) zien.......

Re: La Marzocco Lux D voor thuis

Geplaatst: di 17 mar 2015, 10:35
door Erik82
Dan zou ik iets beter kijken want het is overduidelijk een Mazzer Lux.