Pagina 1 van 1
Miele cva620 afvalbak ontbreekt
Geplaatst: zo 24 jul 2016, 10:58
door hphendrix
Hallo,
SInds vanmorgen geeft mijn miele cva620 aan dat de afvalbak ontbreekt, maar hij zit er wel in. Heeft iemand enig idee wat hier de oorzaak van is. Alvast bedankt voor jullie hulp!!
Re: Miele cva620 afvalbak ontbreekt
Geplaatst: zo 24 jul 2016, 11:10
door fransg
Er zal wel een voeler / microschakelaar zitten die wordt ingedrukt als de afvalbak er correct in zit, dus of die bak zit er half scheef in of het schakelaartje is stuk. Hoe dan ook een mooie aanleiding om het over een heel andere boeg te gooien, mooie boontjes te kopen, een echt goeie maler en te besluiten een fijne halfautomaat te kopen. Een wereld aan koffiegenot gaat dan voor je open. Een Miele, daar doe je de bonte was in, geen koffie zeg ik altijd maar.
Re: Miele cva620 afvalbak ontbreekt
Geplaatst: zo 24 jul 2016, 12:15
door bobbee
Ook de witte was hoor!
Re: Miele cva620 afvalbak ontbreekt
Geplaatst: zo 24 jul 2016, 12:52
door hphendrix
Heb het probleem gevonden, er zit in de machine onderaan een soort sensor, deze vervangen en ja hoor hij doet het weer. Ligt dus niet aan de magneetjes van de afvalbak. Is natuurlijk een goed idee een echte koffiemachine.
Re: Miele cva620 afvalbak ontbreekt
Geplaatst: zo 24 jul 2016, 13:29
door fransg
fransg schreef:Er zal wel een voeler / microschakelaar zitten
hphendrix schreef:er zit in de machine onderaan een soort sensor, deze vervangen en ja hoor hij doet het weer.
Precies!
hphendrix schreef:Ligt dus niet aan de magneetjes van de afvalbak
Niemand had het over magneetjes, maar in de 'soort sensor' zou best een magneetje kunnen zitten.
Re: Miele cva620 afvalbak ontbreekt
Geplaatst: ma 13 nov 2017, 08:28
door Guido
Ik heb nu net hetzelfde probleem.
Heb je die sensor zelf vervangen of heb je een technicus laten komen ?
Alvast bedankt,
Re: Miele cva620 afvalbak ontbreekt
Geplaatst: ma 13 nov 2017, 08:29
door Guido
Kan je me ook zeggen waar die sensor exact zit aub ?
Alvast bedankt.
Re: Miele cva620 afvalbak ontbreekt
Geplaatst: do 30 nov 2017, 15:47
door Barista74
Ik kan geen plaatje vinden, maar begin eens met het lezen van de service handleiding. Misschien dat het daar in staat.
http://www.cagrimmett.com/justanswer/CVA615.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;