Pagina 1 van 1

Koffie in de Kunst

Geplaatst: wo 14 mar 2018, 18:14
door fransg
Gezien in Museum Voorlinden, De Haag:

Re: Koffie in de Kunst

Geplaatst: wo 14 mar 2018, 19:10
door fransg
Ik wilde deze zakken net weggooien maar aangezien het best kunst kan zijn en daarmee zeer waardevol op een cultureel niveau zodat er mogelijk een staatstoelage voor is aan te vragen, houd ik deze nog even bij de hand:

Re: Koffie in de Kunst

Geplaatst: wo 14 mar 2018, 20:34
door mutsje
Dan heb je een verdomd duur stukje kunst in huis Frans. (ik heb aantal vuilniszakken en wat wc rollen naar voorbeeld van dat franse museum in een hoek gedonderd , en morgen komt de schoonmaakster ;) )

Re: Koffie in de Kunst

Geplaatst: wo 14 mar 2018, 20:37
door bobbee
fransg schreef: wo 14 mar 2018, 19:10 Ik wilde deze zakken net weggooien maar aangezien het best kunst kan zijn en daarmee zeer waardevol op een cultureel niveau zodat er mogelijk een staatstoelage voor is aan te vragen, houd ik deze nog even bij de hand:

IMG_1917.JPG
Ik vind die in het museum toch wat meer uitgesproken. Dat wat je verwacht van een jutte zak. Meer hoekig en gestaald, begrijp je? Het is ook zo dat je er oog voor moet hebben hè...!

Re: Koffie in de Kunst

Geplaatst: wo 14 mar 2018, 21:51
door fransg
bobbee schreef: wo 14 mar 2018, 20:37Ik vind die in het museum toch wat meer uitgesproken. Dat wat je verwacht van een jutte zak. Meer hoekig en gestaald, begrijp je? Het is ook zo dat je er oog voor moet hebben hè...!
Ja nu je het zegt, ik zal eens kijken of ik advies in kan winnen bij een kunsthistoricus, want het is zonde om hier potentiële waarde te laten liggen. Ik heb ook geen haast met de verkoop, het hoeft niet weg zeg ik, ik wacht rustig tot het goede bod komt.

Re: Koffie in de Kunst

Geplaatst: wo 14 mar 2018, 23:58
door @3aan
Dat speldenkussen met menselijk figuur vindt ik geweldig, zal er de ruimte en vooral het geld niet voor hebben, echt heel mooi ding.

Wat je zakken betreft; oprollen om een bezemstok vastbinden als een rollade en dan een haal met je knipmes erdoor geven en dat in het hoekje zetten mes op de grond en vervagende voetstappen richting raam of deur, deur kan je op een kier zetten, raam eigenlijk inslaan.

Verstuurd vanaf mijn SM-T813 met Tapatalk