Voorstellen

1
Hallo ik ben Andre en lust graag goeie bak koffie, heb net eerst ff paar voorstel verhalen gelezen maar daar kan ik niet aan tippen, heb een eenvoudige set up , Melitta Caffeo Solo perfect milk, gebruik espresso boon van hema, ben benieuwd of hier ook andere bonen kan ontdekken en proberen, maar de koffie machine is momenteel defect hierover zal ik wel vragen stellen in ander topic.

Vriendelijke groet,

Andre

Re: Voorstellen

5
Welkom.
Vervelende dat je super automaat defect is, ik hoop dat je hulp kunt krijgen hier want er zijn hier meer leden met losse apparatuur maar stel gerust je vraag!
En, goed dat je opzoek bent naar een and(e)rekoffieboon
Numbers are good but never loose the focus, a quality cup profile is not negotiable!

Re: Voorstellen

6
Welkom Andre,
Jaren geleden ben ik ook begonnen met de boon van de Hema. Ik dacht dat de donkerste de lekkerste waren, maar de eerste stap was de lichtere boon. Vele jaren later zit ik nog steeds op de licht gebrande boon en inmiddels van 10 tallen branders uitgeprobeerd. Met info van dit forum. Ik wil maar zeggen, hier zit je prima.
Machine voor mijn vrouw: QuickMill Aquaviva = 2820. Werkruimte: Rancilio Silvia PdG V2 en La Pavoni Europiccola.
Molen: Mini Mazzer & Mazzer Major.

Re: Voorstellen

9
Grappig is echter wel dat de Hema bonen wel verkocht worden met branddatum en dat deze nog vaak binnen de 2 maanden verkocht worden...heb ik nog niet in een supermarkt ofzo gezien! Vond de bonen best nog OK
Linea Mini R Zwart - Sculptor 078S Zwart - Specialita Mat Zwart