Re: MHW-3Bomber F74 Navigator Single dose grinder

11
Prima hoor heren, komt goed. Ik ga hier echt niet op in, je kunt alles teruglezen en zien of de conclusies terecht zijn of we het hebben over of je iets wel of niet mag zeggen of over wat goed of fout is.

Al met al ben ik benieuwd wat het malertje gaat doen. Mooi topic ervoor!
Numbers are good but never loose the focus, a quality cup profile is not negotiable!

Re: MHW-3Bomber F74 Navigator Single dose grinder

12
Goed gevonden Bob. Erg interessante grinder. Ik vind hem wel mooi, houd wel van deze stijl. Er passen eventueel schijven van de Mythos One in. Hij is zeer compact. De kleine ruimte tussen de beker en de chute voorkomt zooi. Ziet er zeer solide uit. Alles wat een moderne grinder kan hebben lijkt er op te zitten. Lekker snel. En is iets goedkoper dan de 78S.
Londinium R - Option-O P64 (SSP UM) - Umikot Planetary Distribution Tool by FrancisPavoni - Puqpress - Aeropress - Flair GO - Aergrind V3 - Puckrake (gold edition) by ArjenT5R™

Re: MHW-3Bomber F74 Navigator Single dose grinder

16
Yep. Ik heb de gok maar genomen. Kost éénderde van de meeste andere malers met snelheidsregeling, lijkt goed voor zowel espresso en aeropress, beter in te stellen / wisselen van maslgraad dan mijn huidige Eureka Atom 75 en gemaakt voor single dosen. Vind de koffie van de Eureka Atom helemaal niet verkeerd, de workflow wil ik graag verbeteren.
Strietman CT2, Eureka Specialty 75, Kinu M47
(3bomber Navigator F74 is besteld)