Mijn naam is Kaan en ben sinds paar dagen eigenaar van een Rancillio Sylvia.
Hiervoor een Nespresso en een Nivona apparaat gehad nu hopelijk klaar voor het echte werk.
1. De Sylvia had behoorlijk wat roest, heb deze voor zover mogelijk uit elkaar gehaald en likje verf op gegooid.
Hammerite Metaal lak - zwart glans.
Fotos





2. Er is enig lekkage bij het voorbereiden van koffie. Het komt links achter waar je de piston aansluit. Op de een of andere manier komt er ook steeds water onder de lekbak zonder dat deze volgelopen is. Zwaar irritant dit
3. Ik ben niet helemaal tevreden over de Isomac grinder die ik erbij heb gekocht. Ik ben daarom van plan om even een tijd verse espresso gemalen koffie aan te schaffen.
Heb nu ook een blinde filter besteld voor schoonmaken en rubberen ring. Er komt bij water doorloop zonder piston aangesloten toch elke keer behoorlijk meuk mee.
Genoeg werk aan de winkel dus.. TIps zijn van harte welkom en ik zal zo nu en dan aangeven hoe mijn project verloopt.



