Hoe voorkom je een lege watertank

1
Ik zit met een praktisch probleem...uiteraard ontstaat dit uit gemakzucht maar ik heb dus een probleem met de watertank die dan zo leeg komt tijdens de routine van het apparaat waarbij de pomp heel even aanslaat. Het resultaat is dat het verwarmingselement uitslaat en ik dus als ik een kopje koffie wil maken met een koude machine zit.

Nu ben ik lui en denk ik er niet aan om elke dag de watertank bij te vullen, maar persoonlijk zou ik het ook wel prettig vinden als er een piepje af gaat als de watertank dermate leeg is ipv alleen maar een knipperend lampje.

Mijn machine is de Lelit MaraX en nee ik heb de OPV mod nog niet. Verder hou ik wel van slimme mods dus is er iemand die een slimme fix of een slimme oplossing heeft. Andere mods hoor ik ook graag als bijv een shottimer etc.

Bedankt :D
Linea Mini R Zwart - Sculptor 078S Zwart - Specialita Mat Zwart

Re: Hoe voorkom je een lege watertank

4
Zo dat is toevallig....exact mijn probleem. Ik snap al wat deze functie is en die zit er idd al op. Hij zorgt ervoor dat als je met een extractie bezig bent hij deze iig nog af maakt. Maar als deze idle staat en de pomp even aan zet en dan onder het peil komt dan gaat ie wel knipperen...had beter geweest als ie het daarvoor al zou aangeven...wishful thinking denk ik!
Linea Mini R Zwart - Sculptor 078S Zwart - Specialita Mat Zwart