Kopen kan je deze bij espressoperfetto.de, avoula.de, coffee24.de en mcc.ag.
https://espressoperfetto.de/en/macap-l ... steppless/
Daar allen de bijzondere mosterd kleur is op voorraad, wit en zwart staat op 3-30 dagen levertijd en enkel met grote hopper. Door inschrijven op nieuwsbrief 10% korting.
Echter koop ik niet een apparaat wanneer ik niet weet hoe deze geconstrueerd is.
Zo zou ik nooit de Bentwood Vertical 63 kopen. Zie YT 31-1-2022 Lance Hedrick (géén fan van hem).
Dan vind ik de Mazzer ZM een stuk mooier qua opbouw, door sproeien en prijs geen optie.
Geen idee wat de Macap Labo in elkaar zit, ben wel erg enthousiast over het YT Espresso TV HOST Milano filmpje, zoals eerder gepost op dit forum. Daar de m.i. mooiere kleine hopper, simpele microafstelling en erg mooi maalsel te zien. En voor wat het waard is, weinig retentie.
Wat mij bevreemd is dat de fabrikant het “beste” product
(waarom de naam veranderd is van Chamy naar Labo is mij niet duidelijk, 1e keer dat ik de maler tegenkom is op twitter YT HostMilano november 2019 !) niet promoot. Een paar Duitse en Oosterijkse webstores die het apparaat verkopen. Niet in Italië? Niet op Caffè Italie of Stoll.
Ook al zet ik mijn VPN op de VS dan krijg ik in Google niet meer shopresultaten.
Daarnaast kan ik nergens gebruikersreviews (HB, kaffee-net,YT) of spare parts vinden van de Labo.
Dan vind ik voor nu de gok veel te groot om de Labo aan te schaffen.