Re: Het grote broodbaktopic voor koffie drinkende broodbakkers.

5483
mutsje schreef: wo 04 jan 2023, 21:57 Sinds kort de graanmolen add-on op me kitchenaid erbij gekocht via MP. Nu wil ik eens spelt gaan malen gewoon om te kijken hoe het is en er gelijk brood van bakken. Is er dan smaakverschil etc. Maar waar kopen jullie hele granen als je die al koopt.
ik heb graan gemalen in marocco , in een stenen maler met de hand https://nl.dreamstime.com/stock-foto-st ... ge66266874 heel apart voor mij om dat brood later te eten
Rocket Appartamento Compak E8
Lelit Bianca , KitchenAid - Siphon Coffee Brewer/kitchenaid grinder

Re: Het grote broodbaktopic voor koffie drinkende broodbakkers.

5484
CafeSolo schreef: wo 04 jan 2023, 11:38
Ben70 schreef: di 03 jan 2023, 20:53
waar koop jij je T65 BLOEM? daar krijg ik zo,n zin aan ,mooi gelukt zeg

Bij Baktotaal bestel ik regelmatig of ook bij De Zuidmolen.
Maar de meeste bestel ik hier bij een plaatselijke molen.
Heel soms liggen bij ons op de markt van die kleine stokbroodjes die moet je zelf afbakken die zijn ook van T65 meel,,,,erg mooie kwaliteit, daar kan dat supermarkt stokbrood niet tegen open de warme bakker gebruikt meestal laagwaardige bloem voor zijn stokbroden
Rocket Appartamento Compak E8
Lelit Bianca , KitchenAid - Siphon Coffee Brewer/kitchenaid grinder

Re: Het grote broodbaktopic voor koffie drinkende broodbakkers.

5485
Heb inmiddels 5KG biologische spelt besteld, kost wat heb je wat denk ik dan maar. Nu de molen nog fijnstellen en op langzaam tempo laten malen. Het zijn metalen maalschijven dus we gaan het beleven :) Hou jullie op de hoogte en zal weer eens met foto toestel foto maken. Als ik dat met mobiel maak wil die het hier niet plaatsen.
ECM Manufacture Mechanika IV, Quamar M80E, coffeelab tamper, fancy atag stoomoven