Coffee tattoos

1
Afgelopen dinsdag heb ik mijn eerste tatoeage laten zetten in Utrecht. Ik had vele grootste ideeën maar heb toch besloten om klein te beginnen. Dus stelde ik voor om een koffieplant te nemen maar op een abstracte manier. Ik denk dat als je weet wat het is, het herkenbaar is voor je. Mijn artiest (Elske) heeft goed werk geleverd als je het aan mij vraagt, ben er erg blij mee :). Heeft een van jullie iets soortgelijks? Verstuurd vanaf mijn Pixel 7 Pro met Tapatalk

Decent / 01

Re: Coffee tattoos

3
Tof! Bij ink society, toevallig?

Ik heb geen koffie-tattoo, maar overweeg ook wel eens een koffieplantje. Ik wil dan juist zo’n botanische prent. Of een pinup met een oude faema, dat lijkt me ook gaaf. Maar dan moet ik nog even doorsparen :mrgreen:
La Pavoni Europiccola 1989 | Fiorenzato T80 | V60 | 1zpresso JX-Pro-S

Re: Coffee tattoos

5
Verenjano schreef: ma 30 jan 2023, 13:42 Tof! Bij ink society, toevallig?
fransg schreef:
Verenjano schreef: ma 30 jan 2023, 13:42 Tof! Bij ink society, toevallig?
Lijkt me wel, gezien het 'handschrift' van ene Elske daar:
elske2829456585.jpg
Yes klopt, bij Elske idd! Ze was er zo'n 2 uur mee bezig, maar we hebben ook nog aan het ontwerp zitten sleutelen. En heb de opmerking over het Japanse style wel vaker gehoord ja haha
Decent / 01

Re: Coffee tattoos

6
Madencio schreef:Afgelopen dinsdag heb ik mijn eerste tatoeage laten zetten in Utrecht. Ik had vele grootste ideeën maar heb toch besloten om klein te beginnen. Dus stelde ik voor om een koffieplant te nemen maar op een abstracte manier. Ik denk dat als je weet wat het is, het herkenbaar is voor je. Mijn artiest (Elske) heeft goed werk geleverd als je het aan mij vraagt, ben er erg blij mee :). Heeft een van jullie iets soortgelijks?
PXL_20230127_083743850.MP.jpg
Verstuurd vanaf mijn Pixel 7 Pro met Tapatalk
Nice!