Re: Man en fiets

21
Leuk! Ik heb jaren mijn woon-werk-verkeer gedaan op een flevobike ligfiets. Hij fietste heerlijk door het unieke "kantelknik"-mechanisme, maar dat was eerst inderdaad wel even wennen. Ik heb hem niet meer.
Quickmill 820 met 9 bar OPV en precisie filterbakje mod - Quamar T80 met single dose bellows en doserless mod - V60 - Aeropress - Delter Press - Handpresso - I-Roast 2 met verlaagd vermogen mod - Tonino

Re: Man en fiets

22
Ja, dat unieke karakter trok mij aan en het feit dat hij zelfgemaakt was en van RVS is. Nu nog ontspannen leren fietsen. Het kan zowel als een trike en tweewieler gebruikt worden, even de achterkant omwisselen. Maar eerst maar als trike onder de knie krijgen. De hond kan in ieder geval op schoot mee ;-)
Machine voor mijn vrouw: QuickMill Aquaviva = 2820 & een QM3000. Werkruimte: Rancilio Silvia PdG V2 en La Pavoni Europiccola.
Molen: Mini Mazzer & Mazzer Major.

Re: Man en fiets

24
Ja, het is een Stabij, met dat ras zijn we in 2001 begonnen en zijn er aan blijven hangen. Dit is de derde alweer. Lekker pittig, erg aanhankelijk en wil er altijd BIJ zijn.
Machine voor mijn vrouw: QuickMill Aquaviva = 2820 & een QM3000. Werkruimte: Rancilio Silvia PdG V2 en La Pavoni Europiccola.
Molen: Mini Mazzer & Mazzer Major.

Re: Man en fiets

27
HanR schreef:Ben je al aan je derde vrouw bezig. Lekker bezig....

Koffie distribueren doe je met een vrachtwagen.
Zeker niet, ik schik mij in mijn lot, en, icm een Linea Mini is het goed te doen, ook voor haar.
Afbeelding
Maar Stabij's zijn leuke honden.

Afbeelding