Jura Impressa C5 of iets anders rond de 500 euro

1
Ik heb nu nog een gewoon koffiezet apparaat, maar das best onhandig als je in je eentje koffie drinkt. Sensao komt er bij mij niet in, dat vind ik over het algemeen niet te drinken.

Nu ben ik dus aan het kijken naar een automaat, maar zie bijna door de bonen de koffie niet meer ;)
Heb niet heel veel eisen, er moet gewoon simpel koffie uitkomen en redelijk simpel een cappucino kunnen maken.

Ik heb een budget van rond de 500 euro. Na veel gezoek lijkt mij de Jura Impressa C5 een mooi apparaat. Is er in die prijsklasse misschien nog iets anders of is die een goeie keus ??

Re: Jura Impressa C5 of iets anders rond de 500 euro

2
Ik denk dat je een beter resultaat zal hebben met verse bonen (niet ouder dan 2 weken na branding), een bonenmaler en een doordrukpotje. Ben je klaar voor een fractie van de prijs en echt moeilijker is het niet, het onderhoud is een stuk makkelijker/goedkoper dan van een superautomaat.
La Scala Butterfly (+ Erics E61 thermometer), Mazzer Major, Gaggia Factory 106 met Tije's koelring, vier tampers (Vlak, American curve, Eurocurve), Gene Café, Aeropress, Kyocera CM-45, ROK-Grinder