Leuk hoor, die Senseo... als je van koffie houdt.. Saeco en Kraft hebben voor Braun de Tassimo ontworpen. Dit is een warme dranken automaat, vergelijkbaar met de Senseo van Philips. De Tassimo is echter een stukje veelzijdiger, hij zet ook een kopje thee, een mok warme chocolademelk, een espressootje en een cappuccinootje voor je!
In plaats van een coffeepad, gebruikt de Tassimo een T-Disk. Op deze T-Disk staat een streepjescode, hieraan kan de Tassimo zien hoe hij de T-Disk kan verwerken tot een heerlijk warm kopje drank. In het raampje aan de bovenkant kun je bovendien zien hoe je koffie gebrouwen wordt.
In de cappuccino T-Disks zit onder andere gepasturiseerde melk; er wordt dus geen poedermelk gebruikt maar echte melk! De reviewers zijn vanwege zijn veelzijdigheid en simpelheid erg tevreden over de Tassimo. De adviesprijs is 170 dollar, de T-Disks kosten ongeveer 50 dollarcent voor een koffie en 1 dollar voor de sjokomel en de cappuccino. Over enkele maanden zal de Tassimo op de markt verschijnen.
Bron: GadgetGarden.nl
Is er ook maar iemand die ooit een dergelijke apparaat heeft gezien ofwel gebruikt?
De Tassimo van Braun
1Martijn Verhaeg - mountainbike clinic
Cookin' BV - www.cookin.nl
Het weblog voor koffiegekken - www.koffiegek.nl
Het weblog voor theegekken - www.theegek.nl
Horecaondernemer? - www.horecakoffie.nl
Gek van fietsen? www.rideit.nu
Cookin' BV - www.cookin.nl
Het weblog voor koffiegekken - www.koffiegek.nl
Het weblog voor theegekken - www.theegek.nl
Horecaondernemer? - www.horecakoffie.nl
Gek van fietsen? www.rideit.nu

