16
door Erik82
De Mini staat er inderdaad om bekend dat hij bij bonen die je heel fijn moet malen wel eens kan verstoppen. Dan moet je weer grover zetten totdat deze door gaat lopen en dan weer fijner om terug te zetten. Kortom een hoop verspilde bonen. Heb ook een aantal maanden een Mini gehad en die had daar ook last van. Bij de Super Jolly nooit problemen mee gehad want doorvoer is stukken beter/sneller.
Plaate schijven gaan volgens mij rond de 300KG mee en conische rond de 1000KG maar dat zal hij nog niet hebben gedraaid lijkt me. De schijven voor de SJ zijn ongeveer 35-40 euro. zorg wel dat je originele Mazzerschijven koopt.
Strietman CT2, LWW EG-1 (CORE en ULTRA), Lagom 01 (102HU en OM), Pietro M-Modal, 1ZPresso J-Ultra, LWW The BIRD, Orea V4/Z1, Hario V60/NEO, OXO Rapid Brewer, Acaia Lunar en Pearl S, Sworks Billet basket 15gr en 18gr en nog veel meer