Timemore handmalertje uit China

1
Gisteren gekregen.
Hoe bevalt hij?
Heb niet echt een referentiekader.
Maar hij maalt goed,wordt netjes(buiten verwachting ) geleverd in een mooie verpakking met katoenen reiszakje.
Ligt door vierkante vorm zeer goed in de hand.Maalwerk zeer eenvoudig te verstellen.Bakje hangt prachtig onder de maler met vier gevederde kogeltjes.
Op een verslag van wat de molen qua smaak presteert zit hier niemand te wachten. :mrgreen: :mrgreen:
Laatst gewijzigd door cremalover op za 29 sep 2018, 11:52, 2 keer totaal gewijzigd.

Re: Timemore handmalertje uit China

7
Ben nu drie dagen espresso met de G1 aan het malen.Verrassend genoeg gaat dat goed.Getrapte instelling is geen enkel probleem.Koffie smaakt goed.
De geur van de koffie is heerlijk!! tijdens het malen.Iets dat je met een motording niet hebt.
Malen gaat ook best soepel als de bonen niet te licht gebrand zijn.Caffeenation was een ramp wat dat betreft.
Je maalt lang.Hoe fijner hoe langer.Logisch.Ik zit op anderhalve minuut voor een gram of 20.Indien geen Malabar matige statics dus dat is niet echt een probleem.

Nog twee dagen en ik ben van de ellende af. :mrgreen: :mrgreen:

Conclusie.Mooi filtermalertje.Espressomaler alleen voor tri-atleten.