Biologische koffiebonen

1
Hoi!

Al een tijdje volg ik dit forum met interesse. Ik ben zojuist ook lid geworden en zal me voorstellen in het daarvoor bestemde topic.

Ik heb wel al een vraag: welke biologische koffiebonen raden jullie aan? Ik kan daar helaas weinig op vinden op dit forum en al helemaal weinig via Google etc.

Ik ben graag op zoek naar ervaringen. Bedankt alvast!

Re: Biologische koffiebonen

3
martinierius schreef: di 28 apr 2020, 15:14 Wat bedoel je met biologisch? Zonder gebruik van pesticiden op de struikjes?

Je hebt geen commerciële belangen neem ik aan?
Inderdaad, Biologisch is volgens mij Europees vastgelegd: geen kunstmatige bestrijdingsmiddelen, genetische modificatie en kunstmest.

Ik heb geen commerciële belangen. Ik ben gewoon een consument op zoek naar een goede Biologische koffie :)

Re: Biologische koffiebonen

6
Veel kleine boeren / plantages die wel degelijk werken zonder bestrijdingsmiddelen en niet bezig zijn met DNA-modificatie hebben niet het geld om een certificaat aan te vragen van de bekende organisaties die zo'n certificaat in het leven roepen.
LONDINIUM R24 & VECTIS - etzMAX - Niche - Honne Hedone - COMPAK R120->GRRR - PUQpress - FZ94 - Tonino