Op een basisschool werden ze gebruikt voor zaklopen, meerdere klanten maakte er kussentjes van voor in de tuin of op het terras, de sint stopt er soms cadeautjes in én ze zijn een duurzaam opvulmateriaal i.t.t. plastic (bubbel)folie.
Er ligt altijd een hele stapel jute zakken bij ons in het "magazijn" en altijd als ik iemand tref die er iets mee kan wordt ik daar blij van, simpelweg weggooien voelt niet goed.
Ow dat is echt wel leuk, voor decoratie en voor spelletjes zoals zaklopen. Kussentjes voor de hond of buiten onder de overkapping.
We halen alleen de koffie van het hoofdkwartier bij onze lokale ondernemer rok & Billy. Wat zou het kosten om een zak of 2 mee te zenden wanneer hun inkopen bij jullie? Of willen jullie er wat rechtstreeks sturen? Je mag wel even via pb reageren. Om het topic hier niet teveel te vervuilen.