Re: Help! ("goedkope" malers zijn te groot!)

11
WOW!

Dat bedoel ik: ik moet nog veel leren en dus lezen. Het is maar goed dat mijn vriendin voor mij besloten heeft dat ik geen haast heb. Zo'n Vario heeft inderdaad zijn voors en zijn tegens.
Jep, ik gebruik de maler enkel voor espresso...dus de meerwaarde van een hele dure geheel elektronisch instelbare hyper-maler is discutabel.
Zoals ik al schreef (en vriendinlief voorspelde) moet ik eerst de ervaringen van anderen die al veel langer in dit wereldje zitten inventariseren, daaruit de beste molen (voor mijn wensen) destilleren en DAN pas overgaan tot een aanschaf!

Ik waardeer jullie reacties tot nu toe heel erg: het is zeker stof tot nadenken en het geeft me een beetje inzicht in WAT ik NODIG heb itt WAT ik MOOI vind (ik ben blijkbaar als leek gevoelig voor "bling-bling" (weer iets over mezelf geleerd!)).

Oh ja, een pre evo H-D is in mijn ogen ALTIJD ondergeschikt aan een Knuckle, Pan of Shovel! ...Maar dat is smaak... (gelukkig weet ik meer over (oude) H-D's dan over espresso ;) !)

Groeten,

Rolfje

Re: Help! ("goedkope" malers zijn te groot!)

14
De BB005 hoef je je zeker niet voor te schamen en geeft kwalitatief een zeer goed maalsel. Daarmee zou je de komende jaren wel vooruit moeten kunnen.
Strietman CT2, LWW EG-1 (CORE en ULTRA), Lagom 01 (102HU en OM), Pietro M-Modal, 1ZPresso J-Ultra, LWW The BIRD, Orea V4/Z1, Hario V60/NEO, OXO Rapid Brewer, Acaia Lunar en Pearl S, Sworks Billet basket 15gr en 18gr en nog veel meer