Weet ik niet, nog niet geprobeerd want m’n tooltje daarvoor had ik niet bij me. Als ik de sleeve eruit druk, ben ik bang dat ik die twee o-ringen beschadig. Op zich geen ramp natuurlijk, een setje nieuwe kost niet zo veel. Hoewel alles hier keer 3 gaat natuurlijk!fransg schreef:is het lastig de sleeve eruit te trekken?omeCo schreef: di 21 nov 2023, 19:44Doe ik thuis ook zo. Ik zou het bij de Kees ook zo kunnen doen maar ik wilde eigenlijk ‘achter’ de sleeve checken of het daar schoon is. Volgens de vorige eigenaar zijn de sleeves een half jaar geleden vervangen dus tja, dan zou je niet veel vuil verwachten. Maarja, gezien de viezigheid elders twijfel ik een beetje aan het verhaal.Erik82 schreef:Portafilter erin met blindfilter en via de bovenkant een cafiza badje of citroenzuur als de groep toch al open ligt. Wel even oppassen dat je niet voorbij de inlet gaat maar zo zou je alles relatief makkelijk schoon moeten kunnen krijgen.
TLC voor de KvdW Mirage Triplette Idrocompresso
22Nu ik toch zo’n betrokken publiek heb, heb ik even een vraag over de elektra. De machine was voorzien van een stekker die me doet denken aan een stekker die je bij een trekhaak verwacht. Volgens de ex was er sprake van een krachtstroom aansluiting. Nu zie ik op het typeplaatje ‘gewoon’ 230 volt staan. En 6100 watt….. 
De machine die we nu in de branderij gebruiken heeft ook 230 volt nodig en heeft stevige maar normale stekker.
Wie weet hoe dat zit, mag het schrijven!


De machine die we nu in de branderij gebruiken heeft ook 230 volt nodig en heeft stevige maar normale stekker.
Wie weet hoe dat zit, mag het schrijven!

Re: TLC voor de KvdW Mirage Triplette Idrocompresso
23Ik heb ook zo’n stekker aan mijn brander, daar heb ik een verloop snoer bijgekocht naar de gewone stekker.
LONDINIUM R24 & VECTIS - etzMAX - Niche - Honne Hedone - COMPAK R120->GRRR - PUQpress - FZ94 - Tonino
Re: TLC voor de KvdW Mirage Triplette Idrocompresso
24Deze vraag gaat mijn technische pet te boven beste Pti! Ik kan wel beamen dat het een leuk project is!Pti schreef:Leuk project hoor! Zit bij deze machine de sproeiers ook in de buizen van de HX? Dat is bij de gewone mirage namelijk nogal een lastig plekje om open te krijgen.
Ik ben van plan KvdW een email te sturen en te vragen of er nog documentatie beschikbaar is. Misschien kom ik dan meer te weten.
Re: TLC voor de KvdW Mirage Triplette Idrocompresso
25LONDINIUM R24 & VECTIS - etzMAX - Niche - Honne Hedone - COMPAK R120->GRRR - PUQpress - FZ94 - Tonino
Re: TLC voor de KvdW Mirage Triplette Idrocompresso
26Oké, dat is interessant. Maar zo’n veelpolige stekker zal er niet voor niks aan zitten toch?fransg schreef:Ik heb ook zo’n stekker aan mijn brander, daar heb ik een verloop snoer bijgekocht naar de gewone stekker.
Re: TLC voor de KvdW Mirage Triplette Idrocompresso
27Ik zal ook een foto maken. Volgens mij heeft hij 5 polen. De stekker zit er niet meer aan en de draadeinden verraden dat er twee setjes van twee en één enkele draad aan de stekker waren bevestigd.fransg schreef:
Re: TLC voor de KvdW Mirage Triplette Idrocompresso
29LONDINIUM R24 & VECTIS - etzMAX - Niche - Honne Hedone - COMPAK R120->GRRR - PUQpress - FZ94 - Tonino
Re: TLC voor de KvdW Mirage Triplette Idrocompresso
30inderdaad, dit kan worden aangesloten op het normale lichtnet, maar je moet wel een forse stoppenkast hebben. Mijn kookplaat heeft deze ook, met vier power pitten aan zegt mijn 16A stop wel... Stop. Of eigenlijk poef.omeCo schreef: di 21 nov 2023, 21:39Oké, dat is interessant. Maar zo’n veelpolige stekker zal er niet voor niks aan zitten toch?fransg schreef:Ik heb ook zo’n stekker aan mijn brander, daar heb ik een verloop snoer bijgekocht naar de gewone stekker.
Londinium R - Option-O P64 (SSP UM) - Umikot Planetary Distribution Tool by FrancisPavoni - Puqpress - Aeropress - Flair GO - Aergrind V3 - Puckrake (gold edition) by ArjenT5R™

